SCD. AMISTAD

XLVII Torneo de Fútbol Afeccionado (1971/72 - 2018/19)

  • Enderezo das oficinas: Avd. Camelias 49, 1ºE, 36211 Vigo (Pontevedra)

    Tfns: 670938119 / 670938120

    Hora actual en
    Vigo, Spain

    © Diferencia horaria

    SOCIOS COLABORADORES:BannerFans.com BannerFans.comBannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

    Más información sobre el tiempo en Vigo

    Resultados de Fútbol

    SOCIOS COLABORADORES:BannerFans.comBannerFans.comBannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com


    BannerFans.com

    X L V I  I TORNEO DE  LA AMISTAD


    RESULTADOS DE  ESTE FIN DE SEMANA


    JORNADANº 29             13 / 04 / 2019




    E. LOCAL

    E. VISITANTE

    CAMPO

    L

    -

    V


    C. BAAR BAR

    C. D. COUSO

    MEIXOEIRO

    7

    -

    2


    SATANASES

    CEDRO

    CUVI

    1

    -

    3


    CAFETERIA MON

    CEREIXA SILVERTICAL

    AS BALOUTAS

    4

    -

    5


    LA PRADERITA

    INTER. BOLIVIA

    GUIZAN

    0

    -

    3


    DIST. JOBE

    CAFETERIA HERMI

    GUIZAN

    2

    -

    2


    FERRO VIGO

    GUIZAN BAR VEIGA

    CHAIN

    0

    -

    4


    ATL. LAVADORES

    ROSQ. CRISTALEIRO

    CARBALLAL

    3

    -

    2


    ALOYA

    PUERTO CANIDO

    RIBADELOURO

    1

    -

    2


    KUNG FU PANDA

    AMERICA

    CHAIN

    4

    -

    2


    CLASIFICACIÓN



    EQUIPOS

    J

    G

    E

    P

    GF

    GC

    PTOS


    CEDRO

    28

    24

    2

    2

    143

    32

    74


    CAFETERIA HERMI

    28

    23

    5

    0

    126

    24

    74


    ATL LAVADORES

    28

    19

    3

    6

    84

    56

    63


    INTER. BOLVIA

    27

    18

    2

    7

    86

    30

    56


    DIST. JOBE

    28

    14

    4

    10

    53

    51

    46


    PUERTO CANIDO

    28

    15

    4

    9

    80

    44

    46


    AMERICA

    28

    12

    6

    10

    64

    65

    43


    ALOYA

    27

    13

    4

    10

    66

    70

    43


    ROSQ. CRISTALEIRO

    28

    13

    3

    12

    63

    75

    42


    KUNG FU PANDA

    28

    10

    9

    9

    55

    53

    39


    SATANASES

    27

    11

    4

    12

    67

    77

    37


    CEREIXA SILVERTICAL

    28

    10

    4

    14

    62

    61

    34


    LA PRADERITA

    27

    8

    3

    16

    45

    79

    27


    GUIZAN BAR VEIGA

    27

    9

    0

    18

    42

    81

    27


    COUSO

    28

    8

    2

    18

    49

    80

    26


    CAFETERIA MON

    28

    4

    4

    20

    34

    93

    16


    FERROVIGO

    27

    4

    2

    21

    26

    93

    14


    C. BAAR BAR

    26

    2

    1

    23

    38

    116

    7



    PUBLICADO  14/04/19

     


    BannerFans.com

              AMISTAD    A . D. REDONDELA


    RESULTADOS DE COPA  DE  ESTE  FIN DE SEMANA


                                      JORNADA Nº 3                COPA                   14 / 04 / 2019



    E. LOCAL

    E. VISITANTE

    CAMPO

    L

    -

    V


    BARRACA FREDYY

    OLIMPICOS

    SOUTOMAIOR

    5

    -

    2


    SAXAMONDE

    PETAPOUCO

    VILAR

    2

    -

    3


    BANDEIRA

    CBR CASAS

    CARBALLAL

    4

    -

    2


    CHEGAMOS

    NON PERDONAN

    SAMPAIO

    1

    -

    4


    BARRIO SPORT

    S. PAZOS

    ARCADE

    3

    -

    1


    SAN ESTEBAN

    CABEIRO

    NESPEREIRA

    2

    -

    1


     



    CLASIFICACIÓN



    EQUIPOS GRUPO A

    J

    G

    E

    P

    GF

    GC

    PTOS


    BANDEIRA

    3

    3

    0

    0

    10

    5

    9


    CBR CASAS

    3

    2

    0

    1

    11

    5

    6


    BARRACA DE FREDYY

    3

    2

    0

    1

    9

    4

    6


    PETAPOUCO

    3

    2

    0

    1

    4

    5

    6


    SAXAMONDE

    3

    0

    0

    3

    4

    13

    0


    OLIMICOS

    3

    0

    0

    3

    3

    9

    0


    EQUIPOS GRUPO B

    J

    G

    E

    P

    GF

    GC

    PTOS


    SAN ESTEBAN

    3

    3

    0

    0

    10

    3

    9


    SPORTING PAZOS

    3

    2

    0

    1

    11

    8

    6


    NON PERDONAN

    3

    2

    0

    1

    8

    5

    6


    CABEIRO

    3

    1

    0

    2

    5

    4

    3


    BARRIO SPORT

    3

    1

    0

    2

    5

    10

    3


    PEÑA CHEGAMOS

    3

    0

    0

    3

    3

    12

    0




    PUBLICADO  14/0419





    CLASIFICACIÓN  FINAL LIGA



    EQUIPOS

    J

    G

    E

    P

    GF

    GC

    PTOS


    A BARRACA DE FREDYY

    22

    16

    4

    2

    75

    22

    52


    CABERIO

    22

    15

    4

    3

    61

    25

    49


    C.B.R. CASAS

    22

    14

    4

    4

    66

    36

    46


    BARRIO SPORT

    22

    13

    0

    9

    63

    54

    39


    SPORTING PAZOS

    22

    10

    2

    10

    66

    58

    32


    SAN ESTEBAN

    22

    7

    7

    7

    46

    40

    31


    PETAPOUCO

    22

    10

    4

    8

    56

    54

    31


    BANDEIRA

    22

    8

    3

    11

    70

    69

    27


    SAXAMONDE

    22

    8

    3

    11

    35

    37

    27


    NP TRAVIATA

    22

    6

    2

    14

    32

    53

    20


    OLÍMPICOS

    22

    4

    4

    14

    44

    71

    16


    PEÑA CHEGAMOS

    22

    1

    1

    20

    19

    114

    4



    FELICIDADES AL BARRACA DE FREDYY  CAMPEÓN  TEMPORADA 18/19


    PUBLICADO 24/03/19





           BannerFans.com



    II TORNEO AMISTAD DE FÚTBOL SALA


    RESULTADOS DE ESTA SEMANA


     

    E. LOCAL

    E. VISITANTE

    CAMPO

    L

    -

    V

     

    CAFET. D NANI

    VENCE

    P. MARCOTE

    9

    -

    0

     

    A FOUTEZA

    PUNTEIRON

    P. MARCOTE

    5

    -

    5

     

    GECHUVI

    SALCEDA

    P. MARCOTE

    4

    -

    4

     

    NEXO

    CHANDARQUIÑA

    P. MARCOTE

    1

    -

    6

     

    COYA/APOSTOL

    CAIXA LABOR

    P. MARCOTE

    4

    -

    4

     

    CALVARIO

    XARDINS

    P. MARCOTE

    1

    -

    9

     

     

     

     

     

     

     


    PUBLICADO 14/01/19

     



     

                                                                                BannerFans.com








    BannerFans.com



    BannerFans.com





    BannerFans.com














    BannerFans.com






    BannerFans.com

     

     



     A SCD. Amista pon en marcha esta temporada unha nova liga orientada ao
    fútbol sala. A intención dos organizadores é que a competición se centre os martes e mércores de 18.00h a 21.00h nun pavillón da nosa cidade, mais aínda está por confirmar.
    Neste momento, aínda quedan un par de prazas libres para dous equipos que estean interesados en formar parte da competición.

    As persoas interesadas poden poñerse en contacto a través do enderzo electrónico scd.amistad@gmail.com ou nos teléfonos da Federación que temos a disposición nesta web.




    BannerFans.com




     

     
    BannerFans.com
     

     

     
     


     

     

     
    BannerFans.com
     

     

     
     


      
     
     


     

     
    BannerFans.com

     

     
     


     

     
     


      
     
     
    BannerFans.com
     

     



     
     
     
     

     
    BannerFans.com
     

     

     


     

     
    BannerFans.com
     

     

     




     
    BannerFans.com
     

     

     
     
     
    Publicado o 20 de setembro de 2017

     

     

     

     
    BannerFans.com
     

     

     
    Resultados da 1ª xornada de Liga en 1ª e 2ª división na SCD Amistad.
     
    Publicado o 17 de setembro de 2017

     
    SCD AMISTAD

      
     
    XORNADA Nº 1 16/09/2017
    1ª DIVISION
    DITRIB. JOBE CAFET. HERMI GUIZAN 0 - 4
    CAFET. PUERTO RICO PUERTO CANIDO CANDEAN 1 - 3
    CEDRO INTER. BOLIVIA MUNICIPAL 1 - 2
    SATANASES C.B. SECUNDINO CUVI 3 - 5
    R.CRISTALEIRO CAFÉ BAR ROTEA AS CERCAS 1 - 1
    FERRO VIGO LA BARATA SANJURJO CHAIN 2 - 5
    DESCANSA TU BOCA
    XORNADA Nº 1 16/09/2017
    2ª DIVISION
    PUB GALERNA BLANCO Y NEGRO BUDIÑO 5 - 8
    OASIS LOBISHOME DOMAIO 0 - 4
    KUNG FU PANDA CAFETERIA MON CUVI 4 - 1
    LA PRADERITA TAPERIA CAVIAIR CHAIN 2 - 2
    GUIZAN B. VEIGA CEREIXA SILVERTICAL GUIZAN 4 - 1
    DESCANSA GUITAL

     
    BannerFans.com
     

     

     
    O equipo Cafetería Hermi convírtese no novo Supercampión de 1ª división ao impoñerse ao Internacional Bolivia na final disputada onte en Chaín. En 2ª división, foi o Cafetería Mon o triunfador na Supercopa tras gañar na final ao Distribuidora Jobe. Por outra banda, o Cedro proclamouse campión do Memorial Avelino Reimóndez. Parabéns aos Campións!
    Noutra orde de cousas, a Federación anuncia que o vindeiro martes día 12/9 se celebrará a reunión de setembro ás 20.00h na sede do Torneo.
     
    Publicado o 10 de setembro de 2017

     

     

     
    Cafetería Hermi Supercampión de 1ª división 2017

     

     
    Cafetería Mon Supercampión de 2ª división 2017

     

     
    O capitán do Cedro recolle o trofeo de campións do Memorial Avelino Reimóndez

     

     

     
    A filla de Avelino Reimóndez (Davinia) recolle un recordo entregado polo presidente da SCD. Amistad.

     

     
    BannerFans.com
     

     

     

     
    A temporada 2017/2108 comezará hoxe coa disputa das Supercopas e o Memorial Avelino Reimóndez.
     
    Publicado o 9 de setembro de 2017

     
    Supercopas

     
    Supercopa 1ª División

     
    Cafetería Hermi - Internacional Bolivia, Chaín, 17.00h

     
    Supercopa 2ª división

     
    Distribuidora Jobe - Cafetería Mon, Cháin, 19.00h

     
    Memorial Avelino Reimóndez

     
    3º e 4º Posto

     
    Os nosos maiores - Ferrovigo, Samil, 16.00h

     
    Final

     
    Cedro - Satanases, Samil, 18.00h

     
    BannerFans.com
     

     




     


     
    BannerFans.com