SCD. AMISTAD

XLVII Torneo de Fútbol Afeccionado (1971/72 - 2018/19)

  • Enderezo das oficinas: Avd. Camelias 49, 1ºE, 36211 Vigo (Pontevedra)

    Tfns: 670938119 / 670938120

    Hora actual en
    Vigo, Spain

    © Diferencia horaria

    SOCIOS COLABORADORES:BannerFans.com BannerFans.comBannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

    Más información sobre el tiempo en Vigo

    Resultados de Fútbol

    SOCIOS COLABORADORES:BannerFans.comBannerFans.comBannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com


    BannerFans.com

    X L V I  I TORNEO DE  LA AMISTAD


    HORARIOS PARA ESTE FIN DE SEMANA

     

    JORNADA Nº33

    25/05/19

    CAMPO

    HORA

     

    CEREIXA SILVERTICAL

    C. BAAR BAR

    VINCIOS

    18:30

     

    CEDRO

    INTER. BOLIVIA

    M. TRAVIESAS

    16:00

     

    C. D. COUSO

    CAFETERÍA HERMI

    DONAS

    16:00

     

    SATANASES

    GUIZAN BAR VEIGA

    CUVI

    16:30

     

    CAFETERÍA MON

    ROSQ. CRISTALEIRO

    AS BALOUTAS

    19:45

     

    DIST. JOBE

    AMÉRICA

    GUIZAN

    18:00

     

    FERRO VIGO

    KUNG FU PANDA

    CHAIN

    16:30

     

    ATL LAVADORES

    ALOYA

    CHAIN

     18:30

     

    AMISTAD A.D.  REDONDELA

     

     

     

    JORNADA 8ª COPA

    26/05/2019

    CAMPO

    HORA

     

    GRUPO    A

     

     

     

     

    OLÍMPICOS

    BARRACA DE FREDYY

    BUDIÑO

    9:00

     

    PETAPOUCO

    SAXAMONDE

    PTE. SAMPAIO

    9:00

     

    C.B.R. CASAS

    BANDEIRA

    ARCADE

    9:00

     

    GRUPO     B

     

     

     

     

    NON PERDONAN

    P.CHEGAMOS

    SOUTOMAIOR

    10:00

     

    SPORTING PAZOS

    BARRIO SPORT

    NESPEREIRA

    9:00

     

    CABEIRO

    SAN ESTEBAN

    CABEIRO

    9:00


    PUBLICADO 23/05/19


    RESULTADOS DEL FIN DE SEMANA


     

     

    E. LOCAL

    E. VISITANTE

    CAMPO

    L

    -

    V

     

     

    CEREIXA  SILVERTIC.

    CEDRO

    VINCIOS

    2

    -

    5

     

     

    INTER. BOLIVIA

    C. D. COUSO

    GUIZAN

    5

    -

    0

     

     

    CAFETERÍA HERMI

    SATANASES

    CHAIN

    3

    -

    0

     

     

    GUIZAN BAR VEIGA

    CAFETERÍA MON

    GUIZAN

    2

    -

    2

     

     

    ROSQ. CRISTALEIRO

    LA PRADERITA

     

    3

    -

    O

     

     

    PUERTO CANIDO

    DIST. JOBE

    SAN MIGUEL

    2

    -

    0

     

     

    AMÉRICA

    FERRO VIGO

    CUVI

    3

    -

    1

     

     

    KUNG FU PANDA

    ATL LAVADORES

    CHAIN

    6

    -

    1

     

     

    ALOYA

    C. BAAR BAR

    RIBADELOURO

    3

    -

    2



    CLASIFICACIÓN



     

     

    EQUIPOS

    J

    G

    E

    P

    GF

    GC

    PTOS

     

    CEDRO

    32

    28

    2

    2

    182

    35

    86

     

    CAFETERÍA  HERMI

    32

    27

    5

    0

    151

    24

    86

     

    ATL LAVADORES

    32

    20

    4

    8

    88

    65

    67

     

    INTER.  BOLIVIA

    32

    20

    3

    9

    96

    36

    63

     

    PUERTO CANIDO

    32

    18

    5

    9

    87

    46

    56

     

    AMÉRICA

    32

    15

    7

    10

    76

    71

    53

     

    DIST. JOBE

    32

    16

    4

    12

    58

    57

    52

     

    ROSQ. CRISTALEIRO

    32

    16

    3

    13

    74

    77

    51

     

    KUNG FU PANDA

    32

    12

    11

    9

    70

    58

    47

     

    SATANASES

    32

    14

    5

    13

    78

    82

    47

     

    ALOYA

    32

    14

    5

    13

    72

    82

    47

     

    CEREIXA SILVERTICAL

    32

    12

    5

    15

    71

    72

    41

     

    GUIZAN BAR VEIGA

    32

    11

    1

    20

    50

    85

    34

     

    LA PRADERITA

    32

    8

    3

    21

    45

    94

    27

     

    COUSO

    32

    8

    2

    22

    51

    112

    26

     

    CAFETERÍA MON

    32

    5

    5

    22

    38

    104

    20

     

    FERRO VIGO

    32

    4

    3

    25

    27

    119

    15

     

    C. BAAR BAR

    32

    2

    3

    27

    45

    140

    9


    PUBLICADO 23/05/19
    BannerFans.com

     

              AMISTAD    A . D. REDONDELA


    RESULTADOS DE ESTE  FIN DE SEMANA


     

    E. LOCAL

    E. VISITANTE

    CAMPO

    L

    -

    V

     

    GRUPO A

     

     

     

     

     

     

    OLÍMPICOS

    PETAPOUCO

    BUDIÑO

    4

    -

    1

     

    SAXAMONDE

    C.B.R. CASAS

    VILAR

    1

    -

    2

     

    BANDEIRA

    BARRACA DE FREDYY

    M. TRAVIESAS

    4

    -

    2

     

    GRUPO B

     

     

     

    NON PERDONAN

    SPORTING PAZOS

    SOUTOMAIOR

    2

    -

    1

     

    BARRIO SPORT

    CABEIRO

    ARCADE

    1

    -

    6

     

    SAN ESTEBAN

    CHEGAMOS

    NESPEREIRA

    5

    -

    1


    CLASIFICACIÓN COPA

     

    EQUIPOS GRUPO A

    J

    G

    E

    P

    GF

    GC

    PTOS

     

    BANDEIRA

    7

    7

    0

    0

    27

    10

    21

     

    BARRACA DE FREDYY

    7

    5

    0

    2

    20

    11

    15

     

    CBR CASAS

    7

    5

    0

    2

    28

    11

    15

     

    PETAPOUCO

    7

    2

    0

    5

    8

    21

    6

     

    SAXAMONDE

    7

    1

    0

    6

    12

    25

    3

     

    OLÍMPICOS

    7

    1

    0

    6

    9

    26

    3

     

    EQUIPOS GRUPO B

    J

    G

    E

    P

    GF

    GC

    PTOS

     

    SAN ESTEBAN

    7

    6

    0

    1

    20

    9

    18

     

    CABEIRO

    7

    5

    0

    2

    33

    9

    15

     

    BARRIO SPORT

    7

    3

    1

    3

    13

    18

    10

     

    NON PERDONAN

    7

    3

    1

    3

    14

    16

    10

     

    SPORTING PAZOS

    7

    3

    0

    4

    18

    16

    9


    PUBLICADO 23/05/19


    CLASIFICACIÓN  FINAL LIGA



    EQUIPOS

    J

    G

    E

    P

    GF

    GC

    PTOS


    A BARRACA DE FREDYY

    22

    16

    4

    2

    75

    22

    52


    CABERIO

    22

    15

    4

    3

    61

    25

    49


    C.B.R. CASAS

    22

    14

    4

    4

    66

    36

    46


    BARRIO SPORT

    22

    13

    0

    9

    63

    54

    39


    SPORTING PAZOS

    22

    10

    2

    10

    66

    58

    32


    SAN ESTEBAN

    22

    7

    7

    7

    46

    40

    31


    PETAPOUCO

    22

    10

    4

    8

    56

    54

    31


    BANDEIRA

    22

    8

    3

    11

    70

    69

    27


    SAXAMONDE

    22

    8

    3

    11

    35

    37

    27


    NP TRAVIATA

    22

    6

    2

    14

    32

    53

    20


    OLÍMPICOS

    22

    4

    4

    14

    44

    71

    16


    PEÑA CHEGAMOS

    22

    1

    1

    20

    19

    114

    4



    FELICIDADES AL BARRACA DE FREDYY  CAMPEÓN  TEMPORADA 18/19


    PUBLICADO 24/03/19





           BannerFans.com



    II TORNEO AMISTAD DE FÚTBOL SALA


    RESULTADOS DE ESTA SEMANA


     

    E. LOCAL

    E. VISITANTE

    CAMPO

    L

    -

    V

     

    NEXO

    VENCE

    P. MARCOTE

    1

    -

    5

     

    XARDINS

    PUNTEIRON

    P. MARCOTE

    6

    -

    3

     

    CAFET. D NANI

    GERCHUVI

     

    0

    -

    3

     

    CAIXA LABOR

    A FOUTEZA

    P. MARCOTE

    5

    -

    2

     

    CHANDARQUIÑA

    COYA/ APÓSTOL

    P. MARCOTE

    1

    -

    9

     

    SALCEDA

    CALVARIO

    P. SALCEDA

    4

    -

    2

     

    NEXO

    VENCE

    P. MARCOTE

    1

    -

    5



     

    EQUIPOS

    J

    G

    E

    P

    GF

    GC

    PTOS

     

    CAIXA LABOR

    21

    16

    3

    2

    96

    40

    51

     

    XARDINS

    21

    15

    3

    3

    123

    81

    48

     

    SALCEDA

    21

    13

    4

    4

    97

    65

    43

     

    CAFET. D NANI

    21

    12

    1

    8

    104

    57

    37

     

    COYA/APÓSTOL

    21

    9

    3

    9

    80

    91

    30

     

    ACR GECHUVI

    21

    8

    4

    9

    70

    74

    28

     

    VENCE

    21

    9

    0

    12

    71

    96

    27

     

    CHANDARQUIÑA

    21

    8

    2

    11

    82

    91

    26

     

    PUNTEIRON

    21

    7

    4

    10

    96

    107

    25

     

    CALVARIO

    21

    6

    3

    12

    56

    78

    21

     

    A FOUTEZA F.S

    21

    4

    3

    14

    73

    123

    15

     

    NEXO U. VIGO

    21

    4

    0

    17

    36

    81

    12


    PUBLICADO 13//05/19












     

                                                                                BannerFans.com








    BannerFans.com



    BannerFans.com





    BannerFans.com














    BannerFans.com






    BannerFans.com

     

     



     A SCD. Amista pon en marcha esta temporada unha nova liga orientada ao
    fútbol sala. A intención dos organizadores é que a competición se centre os martes e mércores de 18.00h a 21.00h nun pavillón da nosa cidade, mais aínda está por confirmar.
    Neste momento, aínda quedan un par de prazas libres para dous equipos que estean interesados en formar parte da competición.

    As persoas interesadas poden poñerse en contacto a través do enderzo electrónico scd.amistad@gmail.com ou nos teléfonos da Federación que temos a disposición nesta web.




    BannerFans.com




     

     
    BannerFans.com
     

     

     
     


     

     

     
    BannerFans.com
     

     

     
     


      
     
     


     

     
    BannerFans.com

     

     
     


     

     
     


      
     
     
    BannerFans.com
     

     



     
     
     
     

     
    BannerFans.com
     

     

     


     

     
    BannerFans.com
     

     

     




     
    BannerFans.com
     

     

     
     
     
    Publicado o 20 de setembro de 2017

     

     

     

     
    BannerFans.com
     

     

     
    Resultados da 1ª xornada de Liga en 1ª e 2ª división na SCD Amistad.
     
    Publicado o 17 de setembro de 2017

     
    SCD AMISTAD

      
     
    XORNADA Nº 1 16/09/2017
    1ª DIVISION
    DITRIB. JOBE CAFET. HERMI GUIZAN 0 - 4
    CAFET. PUERTO RICO PUERTO CANIDO CANDEAN 1 - 3
    CEDRO INTER. BOLIVIA MUNICIPAL 1 - 2
    SATANASES C.B. SECUNDINO CUVI 3 - 5
    R.CRISTALEIRO CAFÉ BAR ROTEA AS CERCAS 1 - 1
    FERRO VIGO LA BARATA SANJURJO CHAIN 2 - 5
    DESCANSA TU BOCA
    XORNADA Nº 1 16/09/2017
    2ª DIVISION
    PUB GALERNA BLANCO Y NEGRO BUDIÑO 5 - 8
    OASIS LOBISHOME DOMAIO 0 - 4
    KUNG FU PANDA CAFETERIA MON CUVI 4 - 1
    LA PRADERITA TAPERIA CAVIAIR CHAIN 2 - 2
    GUIZAN B. VEIGA CEREIXA SILVERTICAL GUIZAN 4 - 1
    DESCANSA GUITAL

     
    BannerFans.com
     

     

     
    O equipo Cafetería Hermi convírtese no novo Supercampión de 1ª división ao impoñerse ao Internacional Bolivia na final disputada onte en Chaín. En 2ª división, foi o Cafetería Mon o triunfador na Supercopa tras gañar na final ao Distribuidora Jobe. Por outra banda, o Cedro proclamouse campión do Memorial Avelino Reimóndez. Parabéns aos Campións!
    Noutra orde de cousas, a Federación anuncia que o vindeiro martes día 12/9 se celebrará a reunión de setembro ás 20.00h na sede do Torneo.
     
    Publicado o 10 de setembro de 2017

     

     

     
    Cafetería Hermi Supercampión de 1ª división 2017

     

     
    Cafetería Mon Supercampión de 2ª división 2017

     

     
    O capitán do Cedro recolle o trofeo de campións do Memorial Avelino Reimóndez

     

     

     
    A filla de Avelino Reimóndez (Davinia) recolle un recordo entregado polo presidente da SCD. Amistad.

     

     
    BannerFans.com
     

     

     

     
    A temporada 2017/2108 comezará hoxe coa disputa das Supercopas e o Memorial Avelino Reimóndez.
     
    Publicado o 9 de setembro de 2017

     
    Supercopas

     
    Supercopa 1ª División

     
    Cafetería Hermi - Internacional Bolivia, Chaín, 17.00h

     
    Supercopa 2ª división

     
    Distribuidora Jobe - Cafetería Mon, Cháin, 19.00h

     
    Memorial Avelino Reimóndez

     
    3º e 4º Posto

     
    Os nosos maiores - Ferrovigo, Samil, 16.00h

     
    Final

     
    Cedro - Satanases, Samil, 18.00h

     
    BannerFans.com
     

     




     


     
    BannerFans.com